Balling Brands | Om os
20
page,page-id-20,page-template-default,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,qode_popup_menu_text_scaledown,vss_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

Om os

Balling Brands består af en lille gruppe forskellige mennesker, der tilsammen har fælles værdier, mål og visioner.

 

Nemlig det at tilbyde det danske marked; den gode stil som holder, men også er med fremme der hvor forandringerne sker.

Vores arbejde er at opbygge brands på den lange bane, og at gøre en forskel i gadebilledet. Vi er tæt på udviklingen af de nye kollektioner og har et personligt forhold til vores kunder og deres hverdag.

sidebillede_om_os_sko

 

People:

 

  1. Christian Eli Hansen
  2. Owner
  3. mail: christian@ballingbrands.dk


  1. Charlotte Balling
  2. Owner
  3. mail: charlotte@ballingbrands.dk


  1. Jens Lützhøft
  2. Sales and back office
  3. mail: jens@ballingbrands.dk



  1. Nathalie Schnoor
  2. Sales and back office
  3. mail: nathalie@ballingbrands.dk

  1. Lene Lagermann
  2. Social media and PR
  3. mail: lene@ballingbrands.dk


  1. Nan Lenander
  2. Bogholder
  3. mail: nan@ballingbrands.dk