Om os

[vc_row row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”full_width” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern” css_animation=””][vc_column][vc_column_text]

Om os

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”full_width” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern” css_animation=””][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Balling Brands består af en lille gruppe forskellige mennesker, der tilsammen har fælles værdier, mål og visioner.

 

Nemlig det at tilbyde det danske marked; den gode stil som holder, men også er med fremme der hvor forandringerne sker.

Vores arbejde er at opbygge brands på den lange bane, og at gøre en forskel i gadebilledet. Vi er tæt på udviklingen af de nye kollektioner og har et personligt forhold til vores kunder og deres hverdag.

[/vc_column_text][image_hover target=”_self” image=”3638″][/vc_column][/vc_row][vc_row row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”full_width” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern” css_animation=””][vc_column width=”1/2″][ordered_list]

  1. Christian Eli Hansen
  2. Owner
  3. Mail: Christian@ballingbrands.dk

[/ordered_list][ordered_list]

  1. Charlotte Balling
  2. Owner
  3. Mail: Charlotte@ballingbrands.dk

[/ordered_list][ordered_list]

  1. Nathalie Schnoor
  2. Sales and back office
  3. Mail: Nathalie@ballingbrands.dk

[/ordered_list][/vc_column][vc_column width=”1/2″][ordered_list]

  1. Josefine Jans
  2. Sales and back office
  3. Mail: Josefine@ballingbrands.dk

[/ordered_list][ordered_list]

  1. Natasha Barnekow
  2. PR 
  3. Mail: Natasha@ballingbrands.dk

[/ordered_list][ordered_list]

  1. Nan Lenander
  2. Bogholder
  3. Mail: Nan@ballingbrands.dk

[/ordered_list][/vc_column][/vc_row]